Jak pomagać?

Fundację Bieszczadzka Organizacja Ochrony Zwierząt, tworzą zwykli ludzie, tacy jak ja i jak Ty; ludzie, którzy rozumieją zarówno problemy zwierząt, jak i problemy ludzi… którzy chcą bezinteresownie nieść pomoc i naprawiać świat.  W pojedynkę było by trudno, ale razem, możemy to zrobić; możemy pomagać zwierzętom, zmieniać ludzi i walczyć ze znieczulicą – i nie ma znaczenia czy siedzimy razem przy jednym stole, czy dzielą nas setki kilometrów; nie liczą się nasze poglądy polityczne czy przekonania religijne – liczy się to co w naszych sercach… czyli miłość do zwierząt.  

Zostań wolontariuszem

Image

Dlaczego warto?

Wolontariat w Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt, to nie tylko bezpośrednia możliwość uczestniczenia w funkcjonowaniu i rozwijania Fundacjii, lecz również świetna możliwość na zdobycie nowych umiejętności (poprzez praktykę, bezpłątne certyfikowane kursy i wiele więcej), cennego doświadczenia i przeżycie niepowtarzalnych momentów, w których dzięki właśnie Twojemu zaangażowaniu, dzieje się coś dobrego! Pamiętaj też, że wszyscy jesteśmy Wolontariuszami i nie otrzymujemy wynagrodzenia za wykonywaną przez nas pracę, ponieważ robimy to co kochamy - czyli pomagamy... 

Wspieraj aktualne zbiórki i projekty

Na czym to polega?

Mamy głowy pełne pomysłów, mamy też potrzebujące zwierzęta i projekty przeróżnych  inicjatyw, których finalnym celem jest ochrona zwierząt. Nie wszystkie działania jednak udaje nam się sfinansować. Często leczenie danego zwierzęcia, czy wdrożenie jakiegoś rozwiązania czy ideii pomimo ogromu nieodpłatnie włożonej przez nas pracy, wiąże się z przeróżnymi kosztami. Fundację tworzą wszyscy ludzie, którzy kochają zwierzęta i chcą nieść im pomoc - więc jeśli zwierzęta nie są Ci obojętne i chciałbyś też pomagać; to można powiedzieć że jesteś częścią Fundacji. Przy współpracy z partnerami, organizujemy zbiórki i akcje regularnego wsparcia na działania, na które nie udało nam się znaleźć innych źródeł finansowania. 

To właśnie Wy, możecie przyczynić się bezpośrednio do ich realizacji, udostępniając je chociażby w mediach społecznościowych, jak i również wspierając konkretne działenie finansowo - każda kwota jest niezmiernie ważna, ponieważ dla Cieibe przekazanie kilku złotych, może wydawać się niczym szczególnym; to dla nas, jeśli znajdzie się już kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, które przekażą kilka złotych, robi się suma, która pozwala na pokrycie kosztów niezbędnych działań i pomocy w konkretnej sprawie.
Image
Image
Image
Image

Możesz przekazać darowiznę

Wsparcie finansowe

Jak wielkich chęci byśmy nie mieli, jak wiele byśmy nie włożyli pracy i poświęcenia, w pomoc zwierzętom, w ratowanie ich zdrowia i życia, czy w edukację społeczeństwa; wielu rzeczy nie uda nam się zrobić bez odpowiednich nakładów finansowych – niestety tak skonstruowany jest dzisiejszy świat. Pieniądze niejednokrotnie potrzebne na wyżywienie czy leczenie zwierząt, na realizację projektów i innych rzeczy, celem zapewnienia godziwego traktowania, godnych warunków bytowych i wreszcie szczęścia zwierząt. Jesteśmy organizacją non-profit – nie zarabiamy na tym co robimy, bo robimy to z pasji i ku idei.

Dlatego właśnie, możecie wesprzeć nas finansowo, by pomóc w ten sposób skutecznie realizować wszystkie założone cele. Liczy się naprawdę każda złotówka i Wasze dobre serca!

Wsparcie rzeczowe

Darowizny rzeczowe, to kolejny sposób w jaki możecie wesprzeć działania naszej Fundacji. Co się przyda? Tak naprawdę zależne jest to od realizowanych obecnie projektów. Zawsze mile widziane są, różnego rodzaju rzeczy dla zwierząt w tym koce, niepotrzebne smycze, karma itd. Ponadto często zdarza się, że w piwnicy czy na strychu zalega coś zupełnie niepotrzebnego, a właśnie może nam udało by się zrobić z tego jeszcze pożytek? Jeśli masz jakiś pomysł, śmiało możesz się z nami skontaktować i zapytać.

Darowizny rzeczowe, można przekazywać na rzecz Fundacji, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu, ponieważ sporą część czasu spędzamy w terenie, realizując założenia i projekty. Istnieje również możliwość odbioru darowizn od darczyńców przez pracowników Fundacji.  

W sprawie darowizn rzeczowych, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
TEL: +48 720 704 884

Współpraca

Nasza Fundacja, nieustannie się rozwija, wykorzystując innowacyjne pomysły, nieszablonowe rozwiązania i wyjątkowe projekty; robiąc to nie dla zysku, tylko po to by pomagać i zmieniać świat – dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z instytucjami, organizacjami i firmami; nie tylko z Polski, ale też z całego świata.

Jeśli masz jakiś pomysł i chciałbyś z nami współpracować poprostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości email.