Praktyki szkolne i zawodowe

Image

Zdajemy sobie sprawę, jak cenne jest doświadczenie zdobyte podczas realizacji rzeczywistych działań, dlatego jesteśmy otwarciu na współpracę w zakresie organizacji praktyk szkolnych i zawodowych. Wiemy, że w wielu miejscach udając się na praktyki, zamiast zdobywania nowych umiejętności praktykanci kierowani są np. do utrzymywania porządku (to tak ładnie mówiąc).

Naszym celem podczas praktyk, jest przede wszystkim nauka skutecznego przekładnia zdobytej wiedzy na działania praktyczne i umiejętności odnajdywania się w różnych sytuacjach, przygotowując Cię do realizacji przyszłych obowiązków w pracy zawodowej sprawnie i na 200% – a to wszystko nie tylko z korzyścią dla praktykanta, ale również dla zwierząt.

Jeśli jesteś zainteresowany praktykami w Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numer biura Fundacji lub drogą email:

biuro@fundacjabooz.pl
Tel: + 48 720 704 884

Staże

Staże organizowane przez nas to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcieliby swoją karierę zawodową skupić na zwierzętach. Począwszy od staży na stanowiskach biurowy, oferujemy również przeróżne staże dot. pracy w terenie, pracy ze zwierzętami itd. – dzięki którym skutecznie i aktywnie będziesz mógł rozwijać siebie i swoje umiejętności. W przypadku stażów również stawiamy nacisk na maksymalne zdobycie nowego doświadczenie, umiejętności i wiedzy poprzez kreatywną i rozwijającą pracę w naszym nietuzinkowym zespołem.  
Image
Image

Wolontariat

Image

Dlaczego warto?

Wolontariat w Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt, to nie tylko bezpośrednia możliwość uczestniczenia w funkcjonowaniu i rozwijania Fundacjii, lecz również świetna możliwość na zdobycie nowych umiejętności (poprzez praktykę, bezpłątne certyfikowane kursy i wiele więcej), cennego doświadczenia i przeżycie niepowtarzalnych momentów, w których dzięki właśnie Twojemu zaangażowaniu, dzieje się coś dobrego! Pamiętaj też, że wszyscy jesteśmy Wolontariuszami i nie otrzymujemy wynagrodzenia za wykonywaną przez nas pracę, ponieważ robimy to co kochamy - czyli pomagamy... 

Kursy i szkolenia

Kilka słów wstępu

Nasz zespół stale pracuje nad przygotowywaniem i rozwijaniem programu szkoleń zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych - dlatego sukcesywnie pojawiają cię coraz to nowsze i ciekawsze propozycje.

Oprócz zdobywania nowej wiedzy teoretycznej i praktycznej, korzystając z naszych kursów masz możliwość również podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Kursy i szkolenia organizujemy w formie zarówno bezpłatnej, jak i odpłatnej – jednak w przypadku zajęć płatnych całość kwoty zostaje przeznaczona na organizację szkolenia i realizacje celów statutowych naszej Fundacji.